Antistatický SETIL

Kód: 045
Akce
1 100 Kč / ks 909,09 Kč bez DPH
Skladem

ANTISTATICKÝ SETIL na konečnou úpravu

Je to skutečně inovativní produkt vytvořený za účelem konečné péče s antistatickými účinky. Pokud je srst upravována střihem, napomáhá tomu, aby pes po ostříhání vypadal přirozeně. Pro všechny typy srsti

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKCE :

Je to skutečně inovativní produkt vytvořený za účelem konečné péče s antistatickými účinky. Pokud je srst upravována střihem, napomáhá tomu, aby pes po ostříhání vypadal přirozeně. Pro všechny typy srsti. Byl obohacen o makadamový olej pro tvarování a ochranu vlasy a speciální kondicionační oleje k vyleštění srsti. Obsahuje také vitamín A, vitamín E a lanolin pro oživení maximálně přirozené barvy.

INDIKACE :

Umožňuje deelektrifikovat srst a provádět střihy a účesy přirozeným způsobem v závislosti na požadovaném stylu. Dodává hedvábný a lesklý efekt i těm nejnáročnějším texturám. Restrukturalizuje a chrání keratin srsti před teplem fénu. Hydratuje a navrací vlasům přirozenou pružnost.

JAK POUŽÍVAT :

Na konci dokonalého vysušení srsti nastříkejte přípravek a tvarujte podle svých představ kartáčováním a česáním. Pro získání kompaktního výsledku při střihu nůžkami; naneste produkt na čisté a vyčesanou srst. Střih, opakování tuto operaci až do konce péče. Setil můžete také nastříkat na špinavou srst a poté ošetřit pomocí turbo fénu.

MNOŽSTVÍ : 

Nádoba 250 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Rožčesávače, oleje a konečná úprava
Hmotnost: 1 kg