O nás

Jsme chovatelská stanice, která navazuje na chovatelskou stanici, kterou jsme založili v roce 2000 a to „OD RICHARDA“.

Máme tedy s odchovem štěňat své zkušenosti.

Naší první fenkou, ještě v původní chov. stanici byla Aschia Bel – King narozená 15.10.1998, která nás opustila 1.4.2011. Její ztráta pro nás byla velmi bolestná, proto jsme se po pár dnech rozhodli najít si štěňátko. Měli jsme veliké štěstí a na internetu našli štěňátka z chov. stanice „Bílé ouško“, kde jsme si fenku hned rezervovali. Po Bellince jsme si s odstupem 2 let koupili i její vlastní, ale mladší sestru Cattinku. A po dalších dvou letech jsme si ponechali do chovu i dceru naší Bellinky, Biancu Neru. V současné době máme tedy doma tři bílé boloňky.

Našim fenkám věnujeme veškerou péči, lásku a pozornost. Ony nám to také v dobrém vracejí.

Pokud se rozhodnete pořídit si štěňátko a chtěli byste si ho pořídit u nás, rádi Vás uvítáme i na nezávazné návštěvě. Jestliže se při ní rozhodnete kamaráda si od nás definitivně zamluvit, doporučuji v případě, že by to bylo možné, přijet se na Vámi vybrané štěňátko podívat vícekrát. Jde hlavně o to, že si štěně zapamatuje kontakt s vámi, což se nám velmi osvědčilo. Štěňátka si pak lépe zvykají na odloučení od matky a sourozenců. S chovem velmi rádi poradíme. A přivítali bychom poskytování informací a fotografií našich odchovanců.

 

Information about us

We are kennel, which follows kennel, that we established in year 2000. We also have experiences with the breeding.

Our first female, in the old kennel we had, was Aschia Bel – King and she died 1. 4. 2011. Her loss was for us very painful and so we decided during few days to find another puppy. We had luck, because we find in internet puppies from kennel „Bílé ouško“ and so we reserved one female. In two years, we bought to Bella next female – it is her own sister from next litter – her name is CATTI. We give to our females all care, love and attention. And they give their love to us.

When you are decided to have a puppy from us, we will be very happy when you come for tentative visit. If you will be definitely interested to have friend from us and you would like to reserve the puppy, I recommend to come visit the puppy several time. It is better for the puppy, it will know you and it will remember the contact with you – it was very proven for us by previous litters. With the breeding we will advice to you. And we will be very happy when you send us time to time some information and photos from our puppy.

CHS 2x