BIOVIT-OIL

Kód: 050/1
Akce
Značka: RE QUAL
1 510 Kč / ks 1 247,93 Kč bez DPH
Skladem
1) Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Olej bohatý na důležité a ideální kondicionační prvky pro údržbu srsti a kůže psa.

https://www.beldiamond.cz/navody-pro-jednotliva-plemena/

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS:

Profesionální přípravek s vysokou restrukturalizační silou. Funguje díky speciálnímu složení vybraných olejů, nezbytných pro dodání keratinové rovnováhy srsti. Výsledek je okamžitý, již po prvním ošetření dojde ke zlepšení stavu srsti, která bude vypadat zdravě, bude vitálnější a příjemná na dotek. Ideální pro všechna psí plemena, při prevenci a ochraně proti problémům životního prostředí, které mohou poškozovat a oslabit srst psa. Byl vylepšen o rekomplex, aby poskytl všechny ty restrukturalizační látky, které jsou pro srst nezbytné, aby byly zdravé a lesklé. Obsahuje olej z meruňkových jader k zajištění lesku, hydrataci a výživě všech typů textur.

 INDIKACE:

Je bohatý na důležité a ideální kondicionační prvky pro údržbu srsti a kůže psa. Jeho funkcí je také připravit pokožku a srst na lepší vstřebávání účinných látek obsažených v následně používaných přípravcích. Přirozené působení olejů kromě vyživování umožňuje znovu vyvážit mastnou strukturu vlasů. Pravidelné používání kúry v kombinaci s celou řadou RE QUAL zaručuje maximální estetický výsledek srsti.

JAK POUŽÍVAT:

Může být použit čistý nebo zředěný horkou vodou. Čistý k ochraně srsti ve vhodných zábalech používaných pro dlouhou nebo padající srst. Čistý k roztírání pro růst srsti nebo v případě velmi hrubých a snadno rozbitných textur. Ředí se šamponem (jedna čajová lžička na 100 ml přípravku k ředění) pro zintenzivnění kondicionování a zabránění tvorbě uzlů. Zředěný v poměru 2-4 polévkové lžíce jako obklad po koupeli pro týdenní údržbu. Také je možné zředit vodou a nastříkat každý den na srst, aby se vyživila její textury.

SLOŽENÍ:

Isopropyl myristate, meruňkový olej, extrakt z listů: tymiánu, rozmarýny, šalvěje lékařské a kajeputu střídavolistého, parfemace, coumarin

MNOŽSTVÍ : 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Rožčesávače, oleje a konečná úprava
2) Plemeno: PRO VŠECHNA PLEMENA
3) Typ srsti: PRO VŠECHNA PLEMENA